Pozdravljeni na Vampirski akademiji! Akademiji svetega Vladimirja!
To je kraj kjer se učijo oz. urijo posebni dve vrsti vampirjev. Moroji - dobri, živi vampirji ki imajo moč specializacije za 5 elementov – in pa dampirji – pol vampirji, pol ljudje ki se urijo za elitne telesne stražarje morojev. Naši rasi sta prepleteni, ter imata skupnega sovražnika. Strigoje. Ti so nemrtvi vampirji, ki morajo za preživetje ubijati, najraje pa imajo moroje zato se je sistem varuhov tudi sestavil. Medtem ko se moroji in dampirji rodijo, strigoji nastnanejo. Prostovoljno ali pa pod prisilo. V obeh primerih izgubijo moč magije ter čustva.
Medvedev Urusov, Uliana Matryona Untitled-17
Pozdravljeni na Vampirski akademiji! Akademiji svetega Vladimirja!
To je kraj kjer se učijo oz. urijo posebni dve vrsti vampirjev. Moroji - dobri, živi vampirji ki imajo moč specializacije za 5 elementov – in pa dampirji – pol vampirji, pol ljudje ki se urijo za elitne telesne stražarje morojev. Naši rasi sta prepleteni, ter imata skupnega sovražnika. Strigoje. Ti so nemrtvi vampirji, ki morajo za preživetje ubijati, najraje pa imajo moroje zato se je sistem varuhov tudi sestavil. Medtem ko se moroji in dampirji rodijo, strigoji nastnanejo. Prostovoljno ali pa pod prisilo. V obeh primerih izgubijo moč magije ter čustva.
Medvedev Urusov, Uliana Matryona Untitled-17



 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Medvedev Urusov, Uliana Matryona Untitled-13jkl








Vampirska akademija Svetega Vladimirja še vedno vztrajno stoji in po 75 letih se še vedno neutrudljivo bori proti strigojem. Drame, laži in ljubezenski trikotniki med vampirji niso nikoli potihnili tako kot ne zdaj v letu 2013. In kot, da najstniki še nimajo dovolj težav se morajo spopadati in boriti za svoje življenje, varovati ljudi, ki so jim blizu in se spopadati z morojsko politiko. Odkar je umrla srčna kraljica Vasilisa Dragomir je oblast popolnoma ušla izpod nadzora. Moroji, ki so se lahko pridružili urjenju dampirjev in učenju napadalne magije vedno bolj tonejo v pozabo, med tem, ko so dampirji vedno bolj prisiljeni iti v boj pri 16 letih. Boj za preživetje se lahko začne, in iskanje nove kraljice...







Medvedev Urusov, Uliana Matryona Untitled-3k


Character of the month

Medvedev Urusov, Uliana Matryona Untitled-2uz





 

 Medvedev Urusov, Uliana Matryona

Go down 
AvtorSporočilo
Chad Boone
Izopolnjen učenec
Izopolnjen učenec
Chad Boone


Število prispevkov : 421
Join date : 27/08/2013

Medvedev Urusov, Uliana Matryona Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Medvedev Urusov, Uliana Matryona   Medvedev Urusov, Uliana Matryona Icon_minitimePon Mar 03, 2014 2:32 am

Medvedev Urusov, Uliana Matryona Tumblr_ljnwr51KGa1qacxuho1_500

ULIANA MATRYONA MEDVEDEV URUSOV

IME IN PRIIMEK:
"sem jacqueline m. u. medvedev. nekaj ljudi me kliče jackie, čeprav imam raje daljša imena, nobenih vzdevkov."

RASA:
"sem moroj, pa čeprav sem si zmeraj želela biti dampir."

STATUS LIKA NA AKADEMIJI:
"učenka, dijakinja, kakor se pač ta naziv imenuje."

STAROST:
"sedemnajst let imam, sedemnajst. počutim se že dokaj staro, kajti vem, da se bom počasi začela preživljati sama, brez pomoči matere in očeta."

KRAJ BIVANJA:
"če poznate mesto osinniki, ki se nahaja v rusiji, morate biti geografsko precej razgledani. leži bolj kot ne, na jugozahodnem delu rusije. ni ogromno mesto, niti majhno. nekaj povsem srednjega. pravšnjo zame."

DRUŽINA:
"moj oče, nikolay medvedev, drampir, ima petinštirideset let, prav tako moja mami, karina ira urusov medvedev, ki je morojka. oče in mati sta bila sošolca na akademiji, kjer sta se popolnoma zatreskala. karina je nikolayu rodila pet otrok; jaz sem bila tretja po vrsti. imam tri brate in sestro - ta je kar najstarejša izmed vseh. imam ogromno družino (bratranci, sestrične), s katerimi skoraj nimam stika."

KONJIČKI:
"zelo rada sanjarim in se zaprem v svoj svet. pogosto berem in pišem različne zgodbe, predvsem fantazijske, nekaj malega obsegajo tudi erotične zgodbe. nadvse romantični se mi zdijo večerni sprehodi, kjer imam možnost do opazovanja neba."

VIDEZ:
v temačen prostor se je zatekla visoka, nekoliko koščena postava; bila je ona. uliana, povsem drugačno dekletce na akademiji. tiha in skrivnostna, s tistimi valovitimi rjavimi lasmi, in velikimi, globokimi očmi, ki svetu zakrivajo resnico. resnico o tej morojki. njen stil oblačenja je staromoden: dolga krila z zapetimi srajicami, oprijete hlače in enobarvni copatki.

TEMNA SKRIVNOST:
to rjavolasko dekle že nekaj let piše dnevnik. nekoč je razkrila svoje najbolj umazane in zakrite skrivnosti, za katere so morda vedeli le starši; ali pa samo ona.

odlomek iz dnevnika:
rojena sem s puberteto. kar pomeni, da bi lahko bila že pri enem, dveh, treh letih noseča. takoj ob rojstvu sem se začela dodobra razvijati, dobivala sem ženske obline, žensko obliko telesa: pri štirih letih sem bila že prava razvita ženska. za to vem le jaz in moji starši. v tistem času sem se morala izdajati za 'debelušno' dekle, kar me nikakor ni veselilo.

stvar, ki jo vem le jaz, je ta: pri dvanajstih letih sem izgubila nedolžnost. izgledala sem že povsem odraslo, bila pripravljena na takšne stvari. moški, ki mi je tako rečeno odprl vrata v svet, je bil sedemnajstletni dampir. moj sorodnik. ljubila sva se dobri dve leti; vsakič ko je prišla njegova družina k nam, sva se zaprla v mojo sobo in počela to, kar delajo odrasli. dotikala sva se. se božala po telesu. videla sem njegove spolne organe, jih sprejemala povsem normalno. postala sem obsedena. obsedena s seksom. še danes iščem avanture, ki naj trajajo samo eno noč ali celo življenje. ko imam priložnost, se samozadovoljujem na vse možne načine. tega ne bo nikoli izvedel nihče.


CILJI ZA PRIHODNOST:
"želim si popolno življenje. uspešno končana akademija, družina, preprosto življenje nekje na vasi... čudovito!"

ZNAČAJ:
ZGODOVINA:



v delu
Nazaj na vrh Go down
 
Medvedev Urusov, Uliana Matryona
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: 
Welcome in our academy
 :: Prijave
-
Pojdi na: